Raspored

RASPORED +

PONEDJELJAK

DANAS

UTORAK

SUTRA

SRIJEDA

ČETVRTAK

PETAK

SUBOTA

NEDJELJA

Ponedjeljak

  • 01:00Zen kraj programa
  • 05:45Oboji daninformativno-glazbeni program
  • 06:30Vježbanjem do forme, edukativno-zabavni program
  • 07:00Biti perlica , emisija za djecu
  • 07:30Hrvatske Šume - Hrvatsko zlato, informativni program
  • 08:00Pobjednici, dokumentarni program
  • 08:305x5, informativni program
  • 09:00Agrokultura, poljoprivredna emisija
  • 10:00U mreži politike, informativni talk show
  • 11:00Kronike središnje Hrvatske, informativni program
  • 11:30Bctv, teleprodaja
  • 11:45Studentski grad, emisija za mlade
  • 12:15Bctv, teleprodaja
  • 12:30Zagreb u špiglu, informativni program
  • 13:00Bctv, teleprodaja
  • 13:15Vijesti, informativni program
  • 13:30Bctv, teleprodaja
  • 13:45Bctv, teleprodaja
  • 14:00Dečko, dama i Ana , zabavna emisija
  • 15:00Savršeni auto, dokumentarni program
  • 16:00Ključ zdravlja, informativna emisija
  • 16:30Prolom voda - Zdravlje, teleprodaja
  • 17:00Za kormilom, informativni program
  • 17:30Vijesti, informativni program
  • 18:00Zeleni Sisak za zeleni planet, reportaža
  • 18:05Večer nacionalnih manjina u Bjelovaru, reportaža
  • 18:10Glazbena Špica, glazbeni program
  • 18:45Zagorska televizija, informativni program
  • 19:05U ime naroda, informativni program
  • 20:05Sportafon, informativni program
  • 21:05Obrtnički Advent u Zagrebu, sponzorirani program
  • 21:10Iz srca Europe, informativni program
  • 21:35Vijesti, informativni program
  • 22:00Zapisano u zvijezdama (18), teleprodaja
  • 01:00Zen kraj programa
  • 05:45Oboji daninformativno-glazbeni program
  • 06:30Vježbanjem do forme, edukativno-zabavni program
  • 07:00Biti perlica , emisija za djecu
  • 07:30Hrvatske Šume - Hrvatsko zlato, informativni program
  • 08:00Pobjednici, dokumentarni program
  • 08:305x5, informativni program
  • 09:00Agrokultura, poljoprivredna emisija
  • 10:00U mreži politike, informativni talk show
  • 11:00Kronike središnje Hrvatske, informativni program
  • 11:30Bctv, teleprodaja
  • 11:45Studentski grad, emisija za mlade
  • 12:15Bctv, teleprodaja
  • 12:30Zagreb u špiglu, informativni program
  • 13:00Bctv, teleprodaja
  • 13:15Vijesti, informativni program
  • 13:30Bctv, teleprodaja
  • 13:45Bctv, teleprodaja
  • 14:00Dečko, dama i Ana , zabavna emisija
  • 15:00Savršeni auto, dokumentarni program
  • 16:00Ključ zdravlja, informativna emisija
  • 16:30Prolom voda - Zdravlje, teleprodaja
  • 17:00Za kormilom, informativni program
  • 17:30Vijesti, informativni program
  • 18:00Zeleni Sisak za zeleni planet, reportaža
  • 18:05Večer nacionalnih manjina u Bjelovaru, reportaža
  • 18:10Glazbena Špica, glazbeni program
  • 18:45Zagorska televizija, informativni program
  • 19:05U ime naroda, informativni program
  • 20:05Sportafon, informativni program
  • 21:05Obrtnički Advent u Zagrebu, sponzorirani program
  • 21:10Iz srca Europe, informativni program
  • 21:35Vijesti, informativni program
  • 22:00Zapisano u zvijezdama (18), teleprodaja
  • 01:00Zen kraj programa
  • 05:45Oboji daninformativno-glazbeni program
  • 06:15Vježbanjem do forme, edukativno-zabavni program
  • 06:50Biti perlica , emisija za djecu
  • 07:30Tura kulture, informativni program
  • 08:00Sportafon, informativni program
  • 09:00Vijesti, informativni program
  • 09:25Zeleni Sisak za zeleni planet, reportaža
  • 09:30U mreži politike, informativni talk show
  • 10:30Savršeni auto, dokumentarni program
  • 11:25Večer nacionalnih manjina u Bjelovaru, reportaža
  • 11:30Bctv, teleprodaja
  • 11:45Zagreb u špiglu, informativni program
  • 12:15Bctv, teleprodaja
  • 12:30Za kormilom, informativni program
  • 13:00Bctv, teleprodaja
  • 13:15Vijesti, informativni program
  • 13:30Bctv, teleprodaja
  • 13:45Bctv, teleprodaja
  • 14:00Agrokultura, poljoprivredna emisija
  • 14:44Obrtnički Advent u Zagrebu, sponzorirani program
  • 15:00Sportafon, informativni program
  • 16:00U ime naroda, informativni program
  • 17:00Prolom voda - Sport, teleprodaja
  • 17:30Vijesti, informativni program
  • 17:55Večer škleta i moslavačke kuhinje, reportaža
  • 18:05Glazbena Špica, glazbeni program
  • 18:30Biblijska Istina - Priča o Otkupljenju, vjerski program
  • 18:45Zagorska televizija, informativni program
  • 19:05Dobro je znati, informativni program
  • 19:35Izazovi u elektroničkim komunikacijama, sponzorirani program
  • 20:20Smrtonosni kung fu (15), igrani film
  • 22:00Zapisano u zvijezdama (18), teleprodaja
  • 01:00Zen kraj programa
  • 05:45Oboji daninformativno-glazbeni program
  • 06:15Vježbanjem do forme, edukativno-zabavni program
  • 06:50Biti perlica , emisija za djecu
  • 07:30Ključ zdravlja, informativna emisija
  • 08:00Sportafon, informativni program
  • 09:00Vijesti, informativni program
  • 09:25Večer škleta i moslavačke kuhinje, reportaža
  • 09:30Dobro je znati, informativni program
  • 10:00Savršeni auto, dokumentarni program
  • 11:00Kronike središnje Hrvatske, informativni program
  • 11:30Bctv, teleprodaja
  • 11:45Za kormilom, informativni program
  • 12:15Bctv, teleprodaja
  • 12:30Iz srca Europe, informativni program
  • 13:00Bctv, teleprodaja
  • 13:15Vijesti, informativni program
  • 13:30Bctv, teleprodaja
  • 13:45Bctv, teleprodaja
  • 14:00Savršeni auto, dokumentarni program
  • 15:00U ime naroda, informativni program
  • 16:00Pobjednici, dokumentarni program
  • 16:30Dobro je znati, informativni program
  • 16:55Prolom voda - Zdravlje, teleprodaja
  • 17:30Vijesti, informativni program
  • 18:00Zimski cajti u Svetoj Nedelji, reportaža
  • 18:10Glazbena Špica, glazbeni program
  • 18:30Biblijska Istina - Priča o Milosti, vjerski program
  • 18:45Zagorska televizija, informativni program
  • 19:05U mreži politike, informativni talk show
  • 20:05Sportafon, informativni program
  • 21:05Metropola, informativni program
  • 21:35Vijesti, informativni program
  • 22:00Zapisano u zvijezdama (18), teleprodaja
  • 01:00
  • 01:00Zen kraj programa
  • 05:45Oboji daninformativno-glazbeni program
  • 06:15Vježbanjem do forme, edukativno-zabavni program
  • 06:50Biti perlica , emisija za djecu
  • 07:30Najbolja zabava, zabavna emisija
  • 08:00Sportafon, informativni program
  • 09:00Vijesti, informativni program
  • 09:25Zimski cajti u Svetoj Nedelji, reportaža
  • 09:30Agrokultura, poljoprivredna emisija
  • 10:30Izazovi u elektroničkim komunikacijama, sponzorirani program
  • 11:00Dobro je znati, informativni program
  • 11:30Bctv, teleprodaja
  • 11:45Iz srca Europe, informativni program
  • 12:15Bctv, teleprodaja
  • 12:30Metropola, informativni program
  • 13:00Bctv, teleprodaja
  • 13:15Vijesti, informativni program
  • 13:30Bctv, teleprodaja
  • 13:45Bctv, teleprodaja
  • 14:00Savršeni auto, dokumentarni program
  • 15:00Studentski grad, emisija za mlade
  • 15:30Odaberi zdravlje, teleprodaja
  • 16:30Za kormilom, informativni program
  • 17:00Prolom voda - Sport, teleprodaja
  • 17:30Vijesti, informativni program
  • 18:05Glazbena Špica, glazbeni program
  • 18:30Sisačka panorama, informativni program
  • 18:45Zagorska televizija, informativni program
  • 19:05Hrvatske Šume - Hrvatsko zlato, informativni program
  • 19:355x5, informativni program
  • 20:15Smrtonosni kung fu (15), igrani film
  • 22:00Zapisano u zvijezdama (18), teleprodaja
  • 01:00Zen kraj programa
  • 05:45Oboji daninformativno-glazbeni program
  • 06:15Vježbanjem do forme, edukativno-zabavni program
  • 06:50Biti perlica , emisija za djecu
  • 07:30Pobjednici, dokumentarni program
  • 08:00Savršeni auto, dokumentarni program
  • 09:00Vijesti, informativni program
  • 09:30Agrokultura, poljoprivredna emisija
  • 10:30Dečko, dama i Ana , zabavna emisija
  • 11:30Bctv, teleprodaja
  • 11:45Metropola, informativni program
  • 12:15Bctv, teleprodaja
  • 12:30Studentski grad, emisija za mlade
  • 13:00Bctv, teleprodaja
  • 13:15Vijesti, informativni program
  • 13:30Bctv, teleprodaja
  • 13:45Bctv, teleprodaja
  • 14:00Sportafon, informativni program
  • 15:00Za kormilom, informativni program
  • 15:305x5, informativni program
  • 16:00Izlet express, putopisna emisija
  • 16:30Tura kulture, informativni program
  • 17:00Prolom voda - Zdravlje, teleprodaja
  • 17:30Vijesti, informativni program
  • 18:00Glazbena Špica, glazbeni program
  • 18:30Biblijska Istina - Priča o Milosti, vjerski program
  • 18:45Zagorska televizija, informativni program
  • 19:05Kreatori istine, informativni program
  • 20:05Sportafon, informativni program
  • 21:05U mreži politike, informativni talk show
  • 22:00Zapisano u zvijezdama (18), teleprodaja
  • 01:00Zen kraj programa
  • 05:45Oboji daninformativno-glazbeni program
  • 06:15Vježbanjem do forme, edukativno-zabavni program
  • 07:05Biti perlica , emisija za djecu
  • 07:30Za kormilom, informativni program
  • 08:00Sportafon, informativni program
  • 09:00Vijesti, informativni program
  • 09:30Kreatori istine, informativni program
  • 10:30Izazovi u elektroničkim komunikacijama, sponzorirani program
  • 11:00Najbolja zabava, zabavna emisija
  • 11:30Studentski grad, emisija za mlade
  • 12:00Bctv, teleprodaja
  • 12:15Hrvatske Šume - Hrvatsko zlato, informativni program
  • 12:45Bctv, teleprodaja
  • 13:00Vijesti, informativni program
  • 13:15Bctv, teleprodaja
  • 13:30Izlet express, putopisna emisija
  • 14:00Bctv, teleprodaja
  • 14:15Bctv, teleprodaja
  • 14:305x5, informativni program
  • 15:00Kreatori istine, informativni program
  • 16:00Prolom voda - Sport, teleprodaja
  • 16:30Tura kulture, informativni program
  • 17:00Ključ zdravlja, informativna emisija
  • 17:30Vijesti, informativni program
  • 18:00Glazbena Špica, glazbeni program
  • 18:30Zagorska televizija, informativni program
  • 18:45Biblijska Istina - Priča o Milosti, vjerski program
  • 19:00Savršeni auto, dokumentarni program
  • 20:00Dečko, dama i Ana , zabavna emisija
  • 21:15Vijesti, informativni program
  • 21:45Glazbena Špica, glazbeni program
  • 22:00Zapisano u zvijezdama (18), teleprodaja
  • 01:00Zen kraj programa
  • 05:45Oboji daninformativno-glazbeni program
  • 06:00Vježbanjem do forme, edukativno-zabavni program
  • 06:30Vijesti, informativni program
  • 07:00Dobro je znati, informativni program
  • 07:30Hrvatske Šume - Hrvatsko zlato, informativni program
  • 08:00Tura kulture, informativni program
  • 08:30Kronike središnje Hrvatske, informativni program
  • 09:15Bctv, teleprodaja
  • 09:30Ključ zdravlja, informativna emisija
  • 10:00Agrokultura, poljoprivredna emisija
  • 11:00Bctv, teleprodaja
  • 11:15Zagreb u špiglu, informativni program
  • 11:45Bctv, teleprodaja
  • 12:00U mreži politike, informativni talk show
  • 13:00Kreatori istine, informativni program
  • 14:00Pobjednici, dokumentarni program
  • 14:30Izlet express, putopisna emisija
  • 15:00Odaberi zdravlje, teleprodaja
  • 16:00Zagorska televizija, teleprodaja
  • 16:15Bctv, teleprodaja
  • 16:30Prolom voda - Zdravlje, teleprodaja
  • 17:00Dečko, dama i Ana , zabavna emisija
  • 18:15Bctv, teleprodaja
  • 18:30Glazbena Špica, glazbeni program
  • 19:05Odaberi zdravlje, teleprodaja
  • 20:15Smrtonosni kung fu (15), igrani film
  • 22:00Zapisano u zvijezdama (18), teleprodaja
DOWNLOAD XMLTV
Scroll to top