Raspored

RASPORED +

PONEDJELJAK

UTORAK

SRIJEDA

ČETVRTAK

PETAK

SUBOTA

NEDJELJA

DANAS

Nedjelja

  • 02:00Zen kraj programa
  • 06:45Oboji dan, informativno-glazbeni program
  • 07:00Vježbanjem do forme, edukativno-zabavni program
  • 07:30One nastupaju, zabavna emisija
  • 08:30U mreži politike, informativni talk show
  • 09:30Kronike središnje Hrvatske, informativni program
  • 10:15Hrvatske Šume - Hrvatsko zlato, informativni program
  • 10:45Bctv, teleprodaja
  • 11:00Agrokultura, poljoprivredna emisija
  • 12:00Bctv, teleprodaja
  • 12:15Zagreb u špiglu, informativni program
  • 12:45Bctv, teleprodaja
  • 13:00Ključ zdravlja, informativna emisija
  • 13:30Zdrava jabuka, teleprodaja
  • 14:30Zagorska televizija, informativni program
  • 14:45Bctv, teleprodaja
  • 15:00Odaberi zdravlje, teleprodaja
  • 16:00Ernest i Celestina, animirani film
  • 17:30Prolom voda - Sport, teleprodaja
  • 18:00Dečko, dama i Ana , zabavna emisija
  • 19:15Bctv, teleprodaja
  • 19:30Glazbena Špica, glazbeni program
  • 20:00FIO SHOW, zabavna emisija
  • 23:00Zapisano u zvijezdama (18), teleprodaja
  • 02:00Zen kraj programa
  • 06:45Oboji dan, informativno-glazbeni program
  • 07:30Vježbanjem do forme, edukativno-zabavni program
  • 08:00S ljubavlju, Marilyn (12), igrani film
  • 10:00Agrokultura, poljoprivredna emisija
  • 11:00Zdrava jabuka, teleprodaja
  • 12:00Kronike središnje Hrvatske, informativni program
  • 12:30Bctv, teleprodaja
  • 12:45Najbolja zabava, zabavna emisija
  • 13:15Bctv, teleprodaja
  • 13:30Zagreb u špiglu, informativni program
  • 14:00Bctv, teleprodaja
  • 14:15Vijesti, informativni program
  • 14:30Bctv, teleprodaja
  • 14:45Bctv, teleprodaja
  • 15:00Iz srca Europe, informativni program
  • 15:30Prolom voda - Sport, teleprodaja
  • 16:00Zdrava jabuka, teleprodaja
  • 17:00Izlet express, putopisna emisija
  • 17:30S Gornjeg grada, informativni program
  • 18:00Vijesti, informativni program
  • 18:35Vrijeme je za zdravlje, sponzorirani program
  • 19:20Glazbena Špica, glazbeni program
  • 19:45Zagorska televizija, informativni program
  • 20:00Budnica, talk show
  • 21:05Stav, kontakt program uživo
  • 22:05Vijesti, informativni program
  • 22:35Zagreb u špiglu, informativni program
  • 23:00Zapisano u zvijezdama (18), teleprodaja
  • 02:00Zen kraj programa
  • 06:45Oboji dan, informativno-glazbeni program
  • 07:15Vježbanjem do forme, edukativno-zabavni program
  • 07:50Stav, kontakt program uživo
  • 09:00Zdrava jabuka, teleprodaja
  • 10:00Vijesti, informativni program
  • 10:30Zdrava jabuka, teleprodaja
  • 11:30Biti perlica , emisija za djecu
  • 12:00S Gornjeg grada, informativni program
  • 12:30Bctv, teleprodaja
  • 12:45Najveći redatelji Hollywooda, dokumentarni program
  • 13:15Bctv, teleprodaja
  • 13:30Ključ zdravlja, informativna emisija
  • 14:00Bctv, teleprodaja
  • 14:15Vijesti, informativni program
  • 14:30Bctv, teleprodaja
  • 14:45Bctv, teleprodaja
  • 15:00Savršeni auto, dokumentarni program
  • 16:00Zdrava jabuka, teleprodaja
  • 17:00Budnica, talk show
  • 18:00Vijesti, informativni program
  • 18:35Iz srca Europe, informativni program
  • 19:15Glazbena Špica, glazbeni program
  • 19:30Biblijska Istina - Priča o Otkupljenju, vjerski program
  • 19:45Zagorska televizija, informativni program
  • 20:05Homo Politicus, informativni program
  • 21:05Stražar (15), igrani film
  • 23:00Zapisano u zvijezdama (18), teleprodaja
  • 02:00Zen kraj programa
  • 06:45Oboji dan, informativno-glazbeni program
  • 07:15Vježbanjem do forme, edukativno-zabavni program
  • 07:50Pogled izbliza, dokumentarni program
  • 08:30S Gornjeg grada, informativni program
  • 09:00Zdrava jabuka, teleprodaja
  • 10:00Vijesti, informativni program
  • 10:30Zdrava jabuka, teleprodaja
  • 11:30Biti perlica , emisija za djecu
  • 12:00Prolom voda - Sport, teleprodaja
  • 12:30Bctv, teleprodaja
  • 12:45Iz srca Europe, informativni program
  • 13:15Bctv, teleprodaja
  • 13:30Najbolja zabava, zabavna emisija
  • 14:00Bctv, teleprodaja
  • 14:15Vijesti, informativni program
  • 14:30Bctv, teleprodaja
  • 14:45Bctv, teleprodaja
  • 15:00Metropola, informativni program
  • 15:305x5, informativni program
  • 16:00Zdrava jabuka, teleprodaja
  • 17:00Homo Politicus, informativni program
  • 18:00Vijesti, informativni program
  • 18:40Dobro je znati, informativni program
  • 19:15Glazbena Špica, glazbeni program
  • 19:30Biblijska Istina - Priča o Milosti, vjerski program
  • 19:45Zagorska televizija, informativni program
  • 20:00U mreži politike, informativni talk show
  • 21:05Stav, kontakt program uživo
  • 22:10Vrijeme je za zdravlje, sponzorirani program
  • 22:35Vijesti, informativni program
  • 23:00Zapisano u zvijezdama (18), teleprodaja
  • 02:00Zen kraj programa
  • 06:45Oboji dan, informativno-glazbeni program
  • 07:15Vježbanjem do forme, edukativno-zabavni program
  • 07:50Stav, kontakt program uživo
  • 09:00Dobro je znati, informativni program
  • 09:30Pogled izbliza, dokumentarni program
  • 10:00Vijesti, informativni program
  • 10:30Zdrava jabuka, teleprodaja
  • 11:30Biti perlica , emisija za djecu
  • 12:00Metropola, informativni program
  • 12:30Bctv, teleprodaja
  • 12:455x5, informativni program
  • 13:15Bctv, teleprodaja
  • 13:30Najbolja zabava, zabavna emisija
  • 14:00Bctv, teleprodaja
  • 14:15Vijesti, informativni program
  • 14:30Bctv, teleprodaja
  • 14:45Bctv, teleprodaja
  • 15:00Zdrava jabuka, teleprodaja
  • 16:00Studentski grad, emisija za mlade
  • 16:30Za kormilom, informativni program
  • 17:00Odaberi zdravlje, teleprodaja
  • 18:00Vijesti, informativni program
  • 18:30Nagrađeni obrtnici grada Zagreba, reportaža
  • 18:35Celebrity makeover by Abeceda ljepote, zabavni sponzorirani program
  • 19:15Glazbena Špica, glazbeni program
  • 19:30Sisačka panorama, informativni program
  • 19:45Zagorska televizija, informativni program
  • 20:00Budnica, talk show
  • 21:05Stražar (15), igrani film
  • 23:00Zapisano u zvijezdama (18), teleprodaja
  • 02:00Zen kraj programa
  • 06:45Oboji dan, informativno-glazbeni program
  • 07:15Vježbanjem do forme, edukativno-zabavni program
  • 07:50Pogled izbliza, dokumentarni program
  • 08:30Metropola, informativni program
  • 09:00Agrokultura, poljoprivredna emisija
  • 10:00Vijesti, informativni program
  • 10:25Nagrađeni obrtnici grada Zagreba, reportaža
  • 10:30Zdrava jabuka, teleprodaja
  • 11:30Prolom voda - Sport, teleprodaja
  • 12:00Studentski grad, emisija za mlade
  • 12:30Bctv, teleprodaja
  • 12:45Za kormilom, informativni program
  • 13:15Bctv, teleprodaja
  • 13:30Najbolja zabava, zabavna emisija
  • 14:00Bctv, teleprodaja
  • 14:15Vijesti, informativni program
  • 14:30Bctv, teleprodaja
  • 14:45Bctv, teleprodaja
  • 15:00Zdrava jabuka, teleprodaja
  • 16:00Tura kulture, informativni program
  • 16:30Izlet express, putopisna emisija
  • 17:00Budnica, talk show
  • 18:00Vijesti, informativni program
  • 18:35Hrvatske Šume - Hrvatsko zlato, informativni program
  • 19:05Celebrity makeover by Abeceda ljepote, zabavni sponzorirani program
  • 19:30Biblijska Istina - Priča o Milosti, vjerski program
  • 19:45Zagorska televizija, informativni program
  • 20:05One nastupaju, zabavna emisija
  • 21:05Stav, kontakt program uživo
  • 22:05U mreži politike, informativni talk show
  • 23:00Zapisano u zvijezdama (18), teleprodaja
  • 03:30Zen kraj programa
  • 06:45Oboji dan, informativno-glazbeni program
  • 07:15Vježbanjem do forme, edukativno-zabavni program
  • 07:50Dobro je znati, informativni program
  • 08:30Izlet express, putopisna emisija
  • 09:00One nastupaju, zabavna emisija
  • 10:00Vijesti, informativni program
  • 10:30Zdrava jabuka, teleprodaja
  • 11:30Tura kulture, informativni program
  • 12:00Bctv, teleprodaja
  • 12:15Bctv, teleprodaja
  • 12:30Studentski grad, emisija za mlade
  • 13:00Bctv, teleprodaja
  • 13:15Hrvatske Šume - Hrvatsko zlato, informativni program
  • 13:45Bctv, teleprodaja
  • 14:00Vijesti, informativni program
  • 14:15Bctv, teleprodaja
  • 14:305x5, informativni program
  • 15:00FIO SHOW, zabavna emisija
  • 18:00Vijesti, informativni program
  • 18:30Ključ zdravlja, informativna emisija
  • 19:00Celebrity makeover by Abeceda ljepote, zabavni sponzorirani program
  • 19:30Zagorska televizija, informativni program
  • 19:45Biblijska Istina - Priča o Milosti, vjerski program
  • 20:00Zdrava jabuka, teleprodaja
  • 21:00Dečko, dama i Ana , zabavna emisija
  • 22:20Vijesti, informativni program
  • 23:00Zapisano u zvijezdama (18), teleprodaja
  • 02:00Zen kraj programa
  • 06:45Oboji dan, informativno-glazbeni program
  • 07:00Vježbanjem do forme, edukativno-zabavni program
  • 07:30One nastupaju, zabavna emisija
  • 08:30U mreži politike, informativni talk show
  • 09:30Kronike središnje Hrvatske, informativni program
  • 10:15Hrvatske Šume - Hrvatsko zlato, informativni program
  • 10:45Bctv, teleprodaja
  • 11:00Agrokultura, poljoprivredna emisija
  • 12:00Bctv, teleprodaja
  • 12:15Zagreb u špiglu, informativni program
  • 12:45Bctv, teleprodaja
  • 13:00Ključ zdravlja, informativna emisija
  • 13:30Zdrava jabuka, teleprodaja
  • 14:30Zagorska televizija, informativni program
  • 14:45Bctv, teleprodaja
  • 15:00Odaberi zdravlje, teleprodaja
  • 16:00Ernest i Celestina, animirani film
  • 17:30Prolom voda - Sport, teleprodaja
  • 18:00Dečko, dama i Ana , zabavna emisija
  • 19:15Bctv, teleprodaja
  • 19:30Glazbena Špica, glazbeni program
  • 20:00FIO SHOW, zabavna emisija
  • 23:00Zapisano u zvijezdama (18), teleprodaja
DOWNLOAD XMLTV
Scroll to top