TURA KULTURE
PETAK U 16:00 Mreža TV Zagreb

Kultura i kulturna scena u Hrvatskoj je zaista vrlo živahna. Nikako se ne može tvrditi da kulturni život prati gospodarske trendove.

U poplavi medijskih promašaja, mi vam nudimo emisiju koja je stekla kultni status – Stisak! Stiskom u vaše domove utiskujemo najatraktivnije iz kulturnog života regije.

STAV
PONEDJELJAK - PETAK U 21:30

Stav je emisija u kojoj naši voditelji Trpimir Vicković i Etore Kociančić polemiziraju s našim gledateljima o dnevno politčkim događajima...

previous arrow
next arrow
Shadow
Slider

Trenutno

na programu

Raspored
Mreža TV Zagreb:
17:00 Celebrity Makeover by Boris Kosmač, zabavna emisija UPRAVO
18:00 Vijesti, informativni program SLIJEDI
18:30 Izlet express, putopisna emisija
19:00 Oboji dan, informativno-glazbeni program
20:05 One nastupaju, zabavna emisija
21:00 Mreža danas, informativni program
21:30 Stav, kontakt program uživo
22:30 Lovački rog, informativni program
23:00 Zapisano u zvijezdama (18), teleprodaja
02:00 Zen kraj programa,
06:30 Oboji dan, informativno-glazbeni program
07:15 Bctv, teleprodaja
07:30 Top Shop, teleprodaja
07:45 Mreža danas, informativni program
08:15 Bctv, teleprodaja
08:30 Stav, kontakt progam
09:30 Bctv, teleprodaja
09:45 Rondo shop, teleprodaja
10:00 Izlet express, putopisna emisija
10:30 Rondo shop, teleprodaja
10:45 Bctv, teleprodaja
11:00 Vijesti, informativni program
11:30 Bctv, teleprodaja
11:45 Bctv, teleprodaja
12:00 Tura kulture, informativni program
12:30 Bctv, teleprodaja
12:45 Top Shop, teleprodaja
13:00 Conan (12), akcijsko-fantazijska serija
14:00 Rondo shop, teleprodaja
14:15 Bctv, teleprodaja
14:30 Lovački rog, informativni program
15:00 Bctv, teleprodaja
15:15 Rondo shop, teleprodaja
15:30 Najveći redatelji Hollywooda, dokumentarni program
16:00 Vraćanje duga (12), igrani film
18:00 Vijesti, informativni program
18:30 Ključ zdravlja, informativna emisija
19:00 Bctv, teleprodaja
19:15 Rondo shop, teleprodaja
19:30 Oboji dan, informativno-glazbeni program
19:55 Biblijska Istina - Priča o Otkupljenju, vjerski program
20:00 Zdrava jabuka, sponozorirani program
21:00 Dečko, dama i Ana , zabavna emisija
22:20 U zdrav mozak 10 (12), zabavna emisija
22:50 Zvijezde!, dokumentarni program
23:00 Zapisano u zvijezdama (18), teleprodaja
02:00 Zen kraj programa,
06:30 Oboji dan, informativno-glazbeni program
07:15 Bctv, teleprodaja
07:30 Lovački rog, informativni program
08:00 Top Shop, teleprodaja
08:15 Bctv, teleprodaja
08:30 Biti perlica , emisija za djecu
09:00 Bctv, teleprodaja
09:15 Rondo shop, teleprodaja
09:30 Kronika središnje Hrvatske, informativni program
10:15 Rondo shop, teleprodaja
10:30 Bctv, teleprodaja
10:45 Priča o dva mačića, crtani film
11:00 Agrokultura, poljoprivredna emisija
12:00 Bctv, teleprodaja
12:15 Bctv, teleprodaja
12:30 Vijesti, informativni program
13:00 Bctv, teleprodaja
13:15 Top Shop, teleprodaja
13:30 Pridružite se vojsci, crtani film
13:45 Rondo shop, teleprodaja
14:00 Bctv, teleprodaja
14:15 Ključ zdravlja, informativna emisija
14:45 Bctv, teleprodaja
15:00 Rondo shop, teleprodaja
15:15 Savršeni auto, dokumentarni program
16:15 Bctv, teleprodaja
16:30 Rondo shop, teleprodaja
16:45 Dečko, dama i Ana , zabavna emisija
18:00 One nastupaju, zabavna emisija
19:00 Zagreb u špiglu, informativni program
19:30 Oboji dan, informativno-glazbeni program
20:00 SVIJET BIOENERGIJE Željko Marušić, sponzorirani program
20:30 Živo meso (15), igrani film
22:00 Celebrity Makeover by Boris Kosmač, zabavna emisija
23:00 Zapisano u zvijezdama (18), teleprodaja
02:00 Zen kraj programa,
Raspored
Mreža TV Split:
17:00 Celebrity Makeover by Boris Kosmač, zabavna emisija UPRAVO
18:00 Vijesti, informativni program SLIJEDI
18:30 Otvoreni studio, talk show
19:00 Oboji dan, informativno-glazbeni program
20:05 One nastupaju, zabavna emisija
21:00 Mreža danas, informativni program
21:30 Stav, kontakt program uživo
22:30 Lovački rog, informativni program
23:00 Zapisano u zvijezdama (18), teleprodaja
02:00 Zen kraj programa,
06:30 Oboji dan, informativno-glazbeni program
07:15 Bctv, teleprodaja
07:30 Top Shop, teleprodaja
07:45 Mreža danas, informativni program
08:15 Bctv, teleprodaja
08:30 Stav, kontakt progam
09:30 Bctv, teleprodaja
09:45 Rondo shop, teleprodaja
10:00 Stisak, kulturni pregled tjedna
10:30 Rondo shop, teleprodaja
10:45 Bctv, teleprodaja
11:00 Vijesti, informativni program
11:30 Bctv, teleprodaja
11:45 Bctv, teleprodaja
12:00 Otvoreni studio, talk show
12:30 Bctv, teleprodaja
12:45 Top Shop, teleprodaja
13:00 Conan (12), akcijsko-fantazijska serija
14:00 Rondo shop, teleprodaja
14:15 Bctv, teleprodaja
14:30 Lovački rog, informativni program
15:00 Bctv, teleprodaja
15:15 Rondo shop, teleprodaja
15:30 Najveći redatelji Hollywooda, dokumentarni program
16:00 Vraćanje duga (12), igrani film
18:00 Vijesti, informativni program
18:30 Zdravi bili, emisija o zdravlju
19:00 Bctv, teleprodaja
19:15 Rondo shop, teleprodaja
19:30 Oboji dan, informativno-glazbeni program
19:55 Biblijska Istina - Priča o Otkupljenju, vjerski program
20:00 Zdrava jabuka, sponozorirani program
21:00 Dečko, dama i Ana , zabavna emisija
22:20 U zdrav mozak 10 (12), zabavna emisija
22:50 Zvijezde!, dokumentarni program
23:00 Zapisano u zvijezdama (18), teleprodaja
02:00 Zen kraj programa,
06:30 Oboji dan, informativno-glazbeni program
07:15 Bctv, teleprodaja
07:30 Lovački rog, informativni program
08:00 Top Shop, teleprodaja
08:15 Bctv, teleprodaja
08:30 Biti perlica , emisija za djecu
09:00 Bctv, teleprodaja
09:15 Rondo shop, teleprodaja
09:30 Biti perlica , emisija za djecu
10:00 Rondo shop, teleprodaja
10:15 Bctv, teleprodaja
10:30 Dalmatinska panorama, informativni program
11:00 Agrokultura, poljoprivredna emisija
12:00 Bctv, teleprodaja
12:15 Bctv, teleprodaja
12:30 Vijesti, informativni program
13:00 Bctv, teleprodaja
13:15 Top Shop, teleprodaja
13:30 Pridružite se vojsci, crtani film
13:45 Rondo shop, teleprodaja
14:00 Bctv, teleprodaja
14:15 Zdravi bili, emisija o zdravlju
14:45 Bctv, teleprodaja
15:00 Rondo shop, teleprodaja
15:15 Savršeni auto, dokumentarni program
16:15 Bctv, teleprodaja
16:30 Rondo shop, teleprodaja
16:45 Dečko, dama i Ana , zabavna emisija
18:00 One nastupaju, zabavna emisija
19:00 Oboji dan, informativno-glazbeni program
20:00 SVIJET BIOENERGIJE Željko Marušić, sponzorirani program
20:30 Živo meso (15), igrani film
22:00 Celebrity Makeover by Boris Kosmač, zabavna emisija
23:00 Zapisano u zvijezdama (18), teleprodaja
02:00 Zen kraj programa,

PRATITE NAŠE EMISIJE

Ljudi koji čine razliku

Ljudi koji čine razliku

Utorak u 20:05 Nova emisija LJUDI KOJI ČINE RAZLIKU predstavlja ...
Stisak

Stisak

Petak u 16:000 U poplavi medijskih promašaja, mi vam nudimo ...
Mreža danas

Mreža danas

Ponedjeljak – petak u 21:00 Mreža danas donosi vam pregled ...
Vježbanje Demokracije

Vježbanje Demokracije

Ponedjeljak u 20:05 Abecedu demokracije za početnike i napredne polaznike ...
Tura kulture

Tura kulture

Petak u 16:00 Kultura i kulturna scena u Hrvatskoj je ...
Pravo pitanje

Pravo pitanje

Ponedjeljak u 16:30 Emisija Pravo pitanje propitkuje komunalne probleme s ...
Za kormilom

Za kormilom

Četvrtak u 18:30 Za kormilom je informativna emisija u kojoj ...
Studentski grad

Studentski grad

Četvrtak u 15:00 Emisija Studentski grad namijenjena je sadašnjim, bivšim, ...
One nastupaju

One nastupaju

Subota u 18:30 One nastupaju – nova je mozaična emisija ...

Facebook objave

5 hours ago

Petkom u 16 sati na Mreži TV Split budite s nama u Stisku! U ovotjednoj epizodi donosimo:
• HNK Split i HNK Osijek sklopili ugovor o suradnji oko realizacije Trubadura.
• Splitska Sveučilišna ... See more

1 day ago

U Vijestima Mreže TV Zagreb u 18 sati pogledajte:

• Kako ojačati liberalnu opciju na političkoj sceni Hrvatske ? Zna sisačko-moslavački i kutinski HSLS
• Viiše voća, povrća i mliječnih ... See more

IZDVAJAMO IZ PROGRAMA

Scroll to top